Про нас

Clever Pаck: упаковка, яка задовольняє всім вимогам Клієнтів

Компанія Clever Pаck пропонує своїм Клієнтам величезний асортимент якісної упаковки, виготовленої з одношарової або багатошарової поліетиленової плівки:

 1. Фасувальні пакети;
 2. Пакети «майка»;
 3. Мішки-вкладиші;
 4. Сміттєві пакети;
 5. Пакети для шин;
 6. Стретч-плівка;
 7. Пакувальні стрічки;
 8. Поліетиленова плівка (рукав, напіврукав, полотно).

Перераховані вище вироби незамінні при фасуванні, транспортуванні та зберіганні харчових і нехарчових продуктів. Вони захищають продукцію від негативного впливу навколишнього середовища та механічних пошкоджень, вони не вступають у взаємодію з хімічними речовинами та жирами. Пакети виконують не тільки захисну, але також маркетингову функцію.

Для залучення уваги покупців до послуг та продукції компанії, популяризації власного бренду також для додаткової реклами ми пропонуємо нанести на пакет будь-яке зображення, будь то логотип фірми, слоган або акційна пропозиція. Картинка виходить яскравою та чіткою за рахунок використання флексографічного і шовкотрафаретного друку. Дані технології забезпечують якісний друк на поліетилені. При цьому використовуються екологічні фарби, які з часом не вигоряють і не стираються.

переваги компанії

Продукцію нашої компанії варто вибирати з кількох причин:

 1. Ми пропонуємо широкий вибір гнучкої упаковки, яка характеризується міцністю, місткістю і зручністю використання;
 2. Ми пропонуємо можливість індивідуалізувати пакети;
 3. Ціни на продукцію відрізняються демократичністю;
 4. Індивідуальний підхід до кожного Клієнта.

Продукція, представлена ​​в нашому асортименті, вироблена висококваліфікованими фахівцями на високотехнологічному обладнанні, а її якість підтверджена відповідними сертифікатами.

У своїй роботі ми орієнтовані на взаємовигідне співробітництво з Клієнтами, тому прислухаємося до всіх Ваших побажань і прагнемо повною мірою задовольнити всі побажання Клієнта. Ми шанобливо ставимося до наших постійних Клієнтів і завжди радо вітаємо нових!

Залишилися питання? задавайте!
Замовити дзвінок
Напишіть нам
Замовте прямо зараз
Замовте друк

Ваше повідомлення надіслано!